Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Problemy z Wolfdogiem (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=10636)

Margo 21-03-2009 13:27

Problemy z Wolfdogiem
 
Jak pewnie zdazyliscie juz zauwazyc Wolfdog przezyl w ostatnich dniach atak hakerski co spowodowalo problemy z dzialaniem niektorych jego czesci... :roll:
Trudno tez nie zwrocic uwagi na to, ze mialo to zwiazek z pojawieniem sie na swiecie pewnego miotu i bylo scisle powiazane z dyskusja na forum.
Jak widze, niektorzy zamiast wyladowywac emocje w dyskusji postanowili przejsc jednak to bardzo drastycznych i malo etycznych metod dzialania. Oj, nieladny jest taki sposob walki z konkurencja, jaka dla niektorych stanowi ten serwis. :nono



OK, paranoje na bok... :lol:


Rzeczywiscie mielismy wlamanie do serwera - zostal na niego zaladowany rowniez wirus (na szczescie latwy do wykrycia przez programy antywirusowe).
Przemek ponaprawial juz wiekszosc rzeczy, teraz probuje podniesc galerie. Jesli wylapiecie jeszcze jakie uszkodzone czesci Wolfdoga - cos co dzialalo, a teraz nie dziala, to dajcie mi znac na priwa... :)

Konrad:) 21-03-2009 13:44

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 199788)
Jak pewnie zdazyliscie juz zauwazyc Wolfdog przezyl w ostatnich dniach atak hakerski co spowodowalo problemy z dzialaniem niektorych jego czesci... :roll:
Trudno tez nie zwrocic uwagi na to, ze mialo to zwiazek z pojawieniem sie na swiecie pewnego miotu i bylo scisle powiazane z dyskusja na forum.
Jak widze, niektorzy zamiast wyladowywac emocje w dyskusji postanowili przejsc jednak to bardzo drastycznych i malo etycznych metod dzialania. Oj, nieladny jest taki sposob walki z konkurencja, jaka dla niektorych stanowi ten serwis. :nono....

Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.

Ja nie żartuję i żadnej dyskusji w tej sprawie nie podejmę.





btd 21-03-2009 13:52

Może uściślij, bo nie wszyscy wiedzą że niezły dym był we francuskiej części wolfdoga i to chyba z tamtej strony przyszedł atak.

Ja mogę być wulgarny, złośliwy, na żywo dążyć do konfrontacji, ale niszczenie czyjejś pracy to już jest poniżej... Mam nadzieje że złapiecie tego prawie hackera.

ps. w trakcie pisania wyskoczył komentarz Konrada. Cóż, pozostaje się dołączyć do tego co napisał.

admin 21-03-2009 14:18

Quote:

Originally Posted by Konrad:) (Bericht 199792)
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.

Ja nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego sugerujecie, ze ma to cos wspolnego z Wami. Widze, ze nastroje na forum sa... dosyc szczegolne.

Margo 21-03-2009 14:39

Quote:

Originally Posted by Konrad:) (Bericht 199792)
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.

Widze, ze emocje biora gore... :roll:
Radze lekture postu btd - bo on najladniej pokazuje jak latwo NIESPRAWIEDLIWE atakuje sie innych jesli nie ma sie pelnego spojrzenia na sytuacje. On wie skad taki, a nie inny post. Wy po raz kolejny odbieracie cokolwiek co pojawi sie na forum jako atak NA WAS...

Radze opanowac emocje tak jak to ja zrobilam, gdy oskarzyliscie mnie o:

Quote:

Originally Posted by Konrad:) (Bericht 197767)
Wam zarzuciliśmy usunięcie z listy hodowli WzPD w świadomie określonym momencie (tuż przed narodzinami szczeniaczków) – nie kwestionując formalnych i merytorycznych podstaw do tego. Zarzut nie dotyczył więc, jak piszecie, Waszego negatywnego nastawienia do połączenia „Peronówki” z „WzPD”, tylko intencjonalnego, a naszym zdaniem niewłaściwego, zachowania się w tej konkretnej sytuacji.

czyli jak to ladnie podsumowala Agnieszka zarzuciliscie nam iz jako admini tego forum prezentujemy

"tak niski poziom, iz na codzien beda w porzadku, a w danych sytuacjach pokazywac sie beda jako utajeni chamusie..."

Mimo, ze nasze dzialanie bylo jasne dla kazdego kto choc troche CHCIAL podejsc do sprawy objektywnie, Wam kolejny raz udalo sie z nas zrobic zawistnych tyranow...

Nie, ja nie daje spraw do sadu. Nigdy jesli chodzi o psy - bo dla nie to zawsze bylo WYLACZNIE hobby. To nie pierwsza taka sytuacja - polskie forum to rzeczywiscie kropa w morzu jesli chodzi podobne podejscia z Francji czy Wloch. Ale jedno udalo mi sie pokazac - kto chce komus dolozyc i czuc sie "przesladowanym i atakowanym" ten zawsze znajdzie do tego doskonala wymowke...

secki 21-03-2009 15:17

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 199788)
Jak pewnie zdazyliscie juz zauwazyc Wolfdog przezyl w ostatnich dniach atak hakerski co spowodowalo problemy z dzialaniem niektorych jego czesci... :roll:
Trudno tez nie zwrocic uwagi na to, ze mialo to zwiazek z pojawieniem sie na swiecie pewnego miotu i bylo scisle powiazane z dyskusja na forum.
Jak widze, niektorzy zamiast wyladowywac emocje w dyskusji postanowili przejsc jednak to bardzo drastycznych i malo etycznych metod dzialania. Oj, nieladny jest taki sposob walki z konkurencja, jaka dla niektorych stanowi ten serwis. :nono



OK, paranoje na bok... :lol:

Quote:

Originally Posted by Konrad:) (Bericht 199792)
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.

Ja nie żartuję i żadnej dyskusji w tej sprawie nie podejmę.






<rotfl> - serio ;)

Rona 21-03-2009 15:21

:shock::shock::shock:.... jakbym nagle znalazła się w samym środku opowiadania Kafki albo Mrożka :lol::lol::lol:

Agnieszka 21-03-2009 15:34

Francuskiego nie znam, coz to za afera z miotem?
Ale zeby ktos chcial usmiercic taki serwis jak wolfdog, w to nie moge uwierzyc :shock: Trzeba byc prawdziwym egoista.

Hanka 21-03-2009 16:34

Na českém byla taky velmi "zajímavá" diskuze :lol::lol::lol: v minulých dnech:diablotin:diablotin:diablotin

wilczakrew 21-03-2009 19:14

Raczej była to nieudolna próba włamania i zaburzenia jego pracy. Nie był to zbyt poważny atak i większość z was go praktycznie nie odczuła. Objawiał sie brakiem działania pewnych części jak i przekierowaniem na strony wyłudzające ze strony startowej. Praktycznie każdy program antywirusowy wyłapał tego wirusa i blokował dostęp do WD. Można to było obejść i czasami pojawiały się sie pewne problemy.
Jak dla mnie to był to prozaiczny i niezbyt udany wybryk hakera.

Co do początku dyskusji to jak to zawsze bywa uderz w stół, a nożyce sie same otworzą. Chyba nikt tego aż tak nie poczytał jak Wy.
Ja radze trochę powściągliwości w wydawaniu swoich osądów i wyrażaniu emocji.
Nie wszystko kreci sie wokół jednego psa i jednego miotu i nie wszystko dotyczy tylko tego. Trochę rezerwy i mniej nerwów.

Ja myślę, ze Małgosiu już jest wszystko OK na WD, bo nie zauważyłem większych problemów, a śledzę poczynania hakera od początku jak zaczęły sie problemy.
Problemy jakie zauważyłem związane z galerią występują już od dłuższego czasu więc nie ma to raczej większego zwiazku. No ale mogę się mylić.
Będzie Przemek musiał dobłębnie przejrzeć bo coś sie sypie na WD .
Galeria już od dłuższego czasu nie pokazuje wszystkich zdjeć jakie powinna zawierać. Są błedy w podawaniu pewnych danych sumujących.

Współczuje ale macie mase pracy przez głupie wybryki i z pewnością szybko sie z nią nie uporacie zwarzywszy jeszcze bierzące obowiazki. WD jest za duzym serwisem do opanowania przez garstkę dobrych ludzi gdy za dużo jest tych ...........

wilczakrew 21-03-2009 19:16

Quote:

Originally Posted by Agnieszka (Bericht 199805)
Francuskiego nie znam, coz to za afera z miotem?
Ale zeby ktos chcial usmiercic taki serwis jak wolfdog, w to nie moge uwierzyc :shock: Trzeba byc prawdziwym egoista.

Agnieszko to nie egoizm tylko pieniądze.
Ludzie dla nich zrobią wszystko.

Gaga 21-03-2009 19:18

:rofl3..spadłam z krzesła :lol:

Narvana 21-03-2009 19:42

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199833)
Co do początku dyskusji to jak to zawsze bywa uderz w stół, a nożyce sie same otworzą.

Chyba odezwa :p

wilczakrew 21-03-2009 20:03

Quote:

Originally Posted by Narvana (Bericht 199837)
Chyba odezwa :p

Otworzą i zaczną ciąć wszystko co popadnie.

Gaga 21-03-2009 20:24

i wszyscy dostaniemy dożywocie :D

wilczakrew 21-03-2009 20:31

Wtedy zamkną nas, wolfdoga, a nasze wilki wypuszczą do lasu. Co za szczęście i harmonia zapanują we wspólnym ekosystemie wartości.

Uważam, ze aby niektórzy mogli docenić czym jest wolfdog to musiał by on upaść i narodzić sie ponownie za jakiś czas.

Gaga 21-03-2009 20:35

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 199847)
Uważam, ze aby niektórzy mogli docenić czym jest wolfdog to musiał by on upaść i narodzić sie ponownie za jakiś czas.

Noo to ja do Kafki i Mrożka dokładam Krasińskiego z Nie-boską :D

Narvana 21-03-2009 20:38

mnie sie nasuwa Gombrowicz.

Rona 21-03-2009 20:41

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 199842)
i wszyscy dostaniemy dożywocie :D

Skąd, tylko Margo. 8) My będziemy nosić paczki i odwiedzać ją z Burymi :p:lol: Za to Margo zostanie męczennicą wolfdoga :saint i wszystkie wilczaki będą przez wieki wyć o niej legendy swoim młodym :lol::lol::lol:

secki 21-03-2009 20:42

moze na to spojrzec z innej strony - to w cale nie jest na serio...
tak jak tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=wxE8Yr5lV1s

niby na serio ale tak na prawde po prostu jaja :)


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org