Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administrace (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Náhodné foto (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=11595)

Undertaker 24-07-2009 11:06

Náhodné foto
 
Nešlo by nějak roztřídit fotky na fota vlčáků a zbytek? Ono člověk se těší, co tam bude za vlčouna teď a pak tam vybafne toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/97608/

Wolf.Angel 24-07-2009 12:35

hehe...peknyyy teda..se nedivim ze ses lek :lol:

Hanka 24-07-2009 12:36

Tak to je šok :lol: . Já nevím, já už se od dubna snažím o přeřazení dvou fotek z jedné galerie do druhé a vypadá to, že to není možné. Už jsem psala emaily, fotky 4x poslala s jinými jmény a velikostmi....A nic. A to jsem fotky vysloveně původně poslala do té správné galerie, ve které teď ale nejsou.....Záhada:shake:shake:shake

Undertaker 25-07-2009 03:44

Quote:

Originally Posted by Hanka (Bericht 226170)
Tak to je šok :lol: . Já nevím, já už se od dubna snažím o přeřazení dvou fotek z jedné galerie do druhé a vypadá to, že to není možné. Už jsem psala emaily, fotky 4x poslala s jinými jmény a velikostmi....A nic. A to jsem fotky vysloveně původně poslala do té správné galerie, ve které teď ale nejsou.....Záhada:shake:shake:shake

Tohle asi zkus pořešit s Pavlem. Třeba někde zrovna lítá, ale až dorazí, snad nám odpoví na to co potřebujem. Přece jen je to jedinej českej moderátor zde.

Já jsem se chtěl ale zeptat, jestli by nešlo do náhodných fotek vybírat striktně vlčáky nebo vlky, prostě něco co se hodí. I ty výstavy, bonitace mi přijdou už takový... no není to ono. A o fotkách lidí nemluvim. Od toho jsou portály jako lide.cz a podobné.:rock_3

Není to sice jako minule, ale stejně mi to zas dneska náhodně vyhodilo toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/62286/
:D

jerabekj 25-07-2009 11:07

Náhodné foto
 
Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 226138)
Nešlo by nějak roztřídit fotky na fota vlčáků a zbytek? Ono člověk se těší, co tam bude za vlčouna teď a pak tam vybafne toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/97608/

Ja teda nevim, ale zrovna před pár dny jsem se půl hodiny bavil tim, že jsem na hlavní stránce mačkal F5 (obnovit) a koukal na fotky. Za tu půlhodinu mi to neukázalo jinou fotku než vlčáka. Domnívám se, že fotek jiných než jsou psi je tu tak málo, že ani nemá cenu se snažit tyhlety náhody eliminovat.
Honza

Undertaker 25-07-2009 11:16

Quote:

Originally Posted by jerabekj (Bericht 226448)
Ja teda nevim, ale zrovna před pár dny jsem se půl hodiny bavil tim, že jsem na hlavní stránce mačkal F5 (obnovit) a koukal na fotky. Za tu půlhodinu mi to neukázalo jinou fotku než vlčáka. Domnívám se, že fotek jiných než jsou psi je tu tak málo, že ani nemá cenu se snažit tyhlety náhody eliminovat.
Honza

Proč ne? Snad to není tak zbytečný a tyhle fotky tu zbytečně jsou. Bez nich je to prostě lepší a nemuselo by to bejt tak náročný upravit.

Marianka.W 27-07-2009 21:54

Já se teda taky domnívám, že by tu podobný fotky nemusely bejt. Vůbec. Jsou to stránky o psech, případně vlcích. Tyhle obrázky se psy nesouvisí ani vzdáleně. Koneckonců tady vkládání fotek podléhá schválení, takže eliminace je podle mě velmi snadná - vidím fotku, která nesouvisí s vlčákem, tak prostě kliknu na "smazat". Jednoduchý jako facka.
:wolf

Undertaker 28-07-2009 00:44

Quote:

Originally Posted by Marianka.W (Bericht 226933)
Já se teda taky domnívám, že by tu podobný fotky nemusely bejt. Vůbec. Jsou to stránky o psech, případně vlcích. Tyhle obrázky se psy nesouvisí ani vzdáleně. Koneckonců tady vkládání fotek podléhá schválení, takže eliminace je podle mě velmi snadná - vidím fotku, která nesouvisí s vlčákem, tak prostě kliknu na "smazat". Jednoduchý jako facka.
:wolf

Neřikám nemusely bejt... ať si je člověk klidně najde, když bude chtít, ale v těch náhodných by se zobrazovat nemusely. Jinak s Lenkou souhlasim. (Pro jistotu, aby mě příště zase nemlátila) :lol:

wolfin 28-07-2009 08:34

aj to takie tez treba zmazit?

http://www.wolfdog.org/pics2/2008/4/...09-3580890.jpg

bo tu su len liuda bez psov? :rock_3
mi to neni problem ked su aj takie fotki, pre to ze oni su dane na setkani aj na BONUS galeriu.
Ja chtim videt akie liuda maju psy nie len psy. ked chtis koukat na cevecki idte na galeriu "vlcaki" aj budete tam mit len psy :)
:twisted:

jerabekj 28-07-2009 09:58

Souhlasim s Wolfin, neni to jen o psech, ale i o lidech, setkavani, spolecnych akcich. Jsem treba clenem Mitsubishi Clubu a v galeriich rozhodne nemame jen fotky aut, i kdyz ten klub a web o autech je, ale i o lidech kterym patri. Urcite by se nahodne foto dalo automaticky vybirat jen z galerii vlcaku, ale na druhou stranu si predstavte, ze na vas z nahodneho fota vykoukne znama tvar. Samozrejme se vsichni osobne nezname, ale urcite by mi nevadilo si pri otevreni Wolfdogu obcas rict "je hele, to je Marianka s Undertakerem" ;-).

Undertaker 28-07-2009 11:52

Tak asi by to chtělo názor více lídí ale jde hlavně o to, co na to majitelé serveru.
V podstatě můžu oponovat stejným argumentem, že pokud chceš fotky lidí, najdeš je v samostatný galerii. Je to jen otázku vkusu co se komu líbí a nelíbí, ale můj názor je takovej, že ten web by měl určitej standard, kdyby se jako náhodná fotka zobrazovali pouze vlci a vlčáci. Když sem přijde někdo novej a vyletí na něj hned výše zmíněná fotka, tak zapochybuje kam se to vůbec dostal.
Co se týká třeba fotky mě a Marianky, nehodlám bejt nijak populární. Mezi fotkama ze setkání ať klidně je, ale jako náhodná fotka figurovat nemusim.:)

admin 28-07-2009 12:27

We agreew ith you all... It is planned that in the new gallery photos from the "Bonus" section will be no more shown... So please be patient.... :p

Undertaker 28-07-2009 12:40

Thank you;-)

mellorn 28-07-2009 13:09

ja se teda taky priklanim k fotkam psu a ne lidi,ty me nijak nezajimaji,i kdyz bych je treba znala....

Mackie 28-07-2009 16:07

Quote:

Originally Posted by Undertaker (Bericht 226452)
Proč ne? Snad to není tak zbytečný a tyhle fotky tu zbytečně jsou. Bez nich je to prostě lepší a nemuselo by to bejt tak náročný upravit.

ale bolo by to narocne, vyzadovalo by si to rucne prejst kazdu jednu fotku a nasledne ju "dat do kategorie ok/neok" - nehovoriac o vytvoreni takehoto podadresara
takze prakticky nemozne ;)

Undertaker 28-07-2009 16:40

Quote:

Originally Posted by Mackie (Bericht 227138)
ale bolo by to narocne, vyzadovalo by si to rucne prejst kazdu jednu fotku a nasledne ju "dat do kategorie ok/neok" - nehovoriac o vytvoreni takehoto podadresara
takze prakticky nemozne ;)

Zkus si přečíst komentář od Admina...půjde to, jen treba vyděržať :) Jednoduše stačí náhodný foto brát ze složek vlčáci a vlci;-)

Mackie 28-07-2009 20:14

aha vidim.. ale ako je napisane "new gallery", to je o niecom inom
v tej sucasnej.. to by bolo fakt prplanie sa

Undertaker 29-07-2009 00:19

Tak uvidíme... ale je to v příští pětiletce:lol:

Marianka.W 29-07-2009 13:44

Můj xicht rozhodně na nikoho vykukovat nemusí. Stačí, že se sama vyděsím, kdykoliv projdu kolem zrcadla. Ale radši se fakt kouknu na chlupáče.
A nikoho nemlátim, dokonce ani lidi. No, možná to přehodnotím... ;-)
:wolf


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org