Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Off topic (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Dozwolone od lat 18... :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=2852)

Gaga 27-10-2005 14:27

Quote:

Originally Posted by Joanna
Albo byl cwanszy i zmeczyl sucz, zeby nie miala jakis specjalnych wymagan, bo mu sie nie chcialo ich spelniac :diablotin


:rofl3
Joanno! Boj sie Boga!! Wszak tu mlodz skromna i niewinna czytuje owo forum!! :saint

Quote:

Originally Posted by Margo
Chlopak jest po prostu z wymierajacego gatunku "pies-romantyk" (w sumie tak jak wiekszosc wilczakow)...

Zdecydowanie z wymierajacego...bo juz pokolenie mlodsze o rok w takie pierdoly sie nie bawi...ono wyznaje zasade jaskiniowcow, za czupryne i do rzeczy....szkoda czasu marnowac na jakies romantyczne fanaberie.... :diablotin

z Peronówki 27-10-2005 14:34

Quote:

Originally Posted by Gaga
Joanno! Boj sie Boga!! Wszak tu mlodz skromna i niewinna czytuje owo forum!! :saint

Eeeee.....zamiast milczec na tak pikantne tematy, to wrzuci sie przy rejestracji, ze strona "dozwolona od lat 18 lub za zgoda rodzicow".

Quote:

Originally Posted by Gaga
Zdecydowanie z wymierajacego...bo juz pokolenie mlodsze o rok w takie pierdoly sie nie bawi...ono wyznaje zasade jaskiniowcow, za czupryne i do rzeczy....szkoda czasu marnowac na jakies romantyczne fanaberie.... :diablotin

A moze to z wiekiem przychodzi... ? :mrgreen:

Joanna 27-10-2005 14:43

Albo zachowania nieefektywne sa eliminowane... Coz, ewolucja.....
Jesli za "czupryne i..." przynosi skutek, to po co marnowac energie i cenne zasoby (swiece itd....)

Gaga 27-10-2005 15:33

Obserwujac jak Mlody wychowuje sobie Mloda i jak jest przy tym delikatny , stawiam na to ze w przypadku Ciemnego Zla to nawet na lapanie za czupryne nie bedzie marnowal energii :twisted:
Jak ja zobaczy na horyzoncie to bedzie ...ino przelot :cheesy:

Margo! Zdecydowanie od lat 18-u;D I przy logowaniu zadanie przeslanie zesaknowanego dowodu i zdjec, niekoniecznie portretowych :P

Joanna 27-10-2005 15:47

Quote:

Originally Posted by Gaga
Obserwujac jak Mlody wychowuje sobie Mloda i jak jest przy tym delikatny , stawiam na to ze w przypadku Ciemnego Zla to nawet na lapanie za czupryne nie bedzie marnowal energii :twisted:
Jak ja zobaczy na horyzoncie to bedzie ...ino przelot :cheesy:

Po wychowaniu nie zostanie wiele czupryny do lapania.
A nasza hodowla bedzie jeszcze bardziej ekskluzif - dojdzie jeszcze mutacja charakteru :mrgreen:

Margo! Zdecydowanie od lat 18-u;D I przy logowaniu zadanie przeslanie zesaknowanego dowodu i zdjec, niekoniecznie portretowych :P

I dowodzacych dorosniecia do niektorych tematow, mogacych pojawic sie na forum?

Gaga 27-10-2005 17:21

taaaa jest! :mrgreen:

Agnieszka 27-10-2005 22:50

pfffffffffffffffff
:wink:

z Peronówki 27-10-2005 23:00

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
pfffffffffffffffff
:wink:

Czy to mialo byc: a dla nas zrobicie wyjatek? :wink: :mrgreen:

Agnieszka 27-10-2005 23:09

Quote:

Originally Posted by Margo
Czy to mialo byc: a dla nas zrobicie wyjatek? :wink: :mrgreen:

No, powiedzmy... dla mnie i dla Marzeny... ;)
i dla Vargusia w sumie też :roll:

Joanna 28-10-2005 08:54

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
Quote:

Originally Posted by Margo
Czy to mialo byc: a dla nas zrobicie wyjatek? :wink: :mrgreen:

No, powiedzmy... dla mnie i dla Marzeny... ;)
i dla Vargusia w sumie też :roll:

Przyslijcie, dziewczyny, zdjecia odpowiadajace wyzej wspomnianym wymogom, a Administrator i Szanowna Komisja rozpatrza :mrgreen:

Ferrin 28-10-2005 16:44

i od kiedy chcecie wprowadzić ten przepis to się zastanowie czy mam wysyłać czy już nie będe musiał :)

Gaga 28-10-2005 23:33

Oooo! Meskie zdjecia (odpowiadajace wyzej podanym kryteriom) poprosimy w pierwszej kolejnosci :klatsch


All times are GMT +2. The time now is 05:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org