Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   III Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Gdańsk (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24691)

Kana 03-01-2013 00:20

III Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Gdańsk
 
Kochani kto się wybiera ?? :)
Dokunia już zapisana :rock_3

Przypomnę :
III Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych
National Dog Show (CAC)
Gdańsk, 13.01.2013

Międzynarodowe Targi Gdańskie - Gdańsk, ul. Beniowskiego 5, hala nr 5
Do dzisiaj zgłoszenia!!! :twisted:

szasztin 03-01-2013 08:29

Niestety fotek z wystawy nie bedzie :( (((Jestem wtedy na Border Rush w Jakuszycach. ( chyba że odwołaja zawody )

Narvana 03-01-2013 13:20

My chcialysmy, ale przegapilam zgloszenia... Wiec wpadniemy tylko popatrzec :(

Kana 04-01-2013 15:20

Oczywiście, że zdjęcia będą!
Inni też mają aparaty fotograficzne 8)

szasztin 04-01-2013 15:24

Mam nadzieje !! Chetnie pooglądam!!!

Dariasek 04-01-2013 19:26

My będziemy gościnnie

avgrunn 04-01-2013 20:26

My bedziemy niegoscinnie acz ringowo :twisted: bedzie bardzo wesolo bo z Urciem najprawdopodobniej "biega" moj ojciec a to Pan w konkretnym wieku (choc tego nie widac) wiec nie bedzie zasuwal jak mlodzian, no i jedynego psa jakiego wystawial to naszego owczarka ponad 30 lat temu :rock_3. Ja zostalam zdegradowana do wystawiania Lolka, ale to tez warto zobaczyc :rock_3. Krotko mowiac zapowiada sie niezla komedia bo oglady wystawowej cala nasza 4 juz dawno sie pozbyla ;)

szasztin 04-01-2013 22:14

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 447876)
My bedziemy niegoscinnie acz ringowo :twisted: bedzie bardzo wesolo bo z Urciem najprawdopodobniej "biega" moj ojciec a to Pan w konkretnym wieku (choc tego nie widac) wiec nie bedzie zasuwal jak mlodzian, no i jedynego psa jakiego wystawial to naszego owczarka ponad 30 lat temu :rock_3. Ja zostalam zdegradowana do wystawiania Lolka, ale to tez warto zobaczyc :rock_3. Krotko mowiac zapowiada sie niezla komedia bo oglady wystawowej cala nasza 4 juz dawno sie pozbyla ;)

A mnie nie bedzie :((((((( BUUUUUUU No chyba że w Jakuszycach cały snieg stopnieje............

avgrunn 04-01-2013 23:36

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 447881)
A mnie nie bedzie :((((((( BUUUUUUU No chyba że w Jakuszycach cały snieg stopnieje............

Widzisz ile stracisz? Ale spoko, beda swiadkowie i na pewno wszystkiego sie dowiesz :p ( choc i tak bedziemy mieli cicha nadzieje ze jednak snieg stopnieje :twisted: ale ciii :) )

szasztin 05-01-2013 09:19

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 447884)
Widzisz ile stracisz? Ale spoko, beda swiadkowie i na pewno wszystkiego sie dowiesz :p ( choc i tak bedziemy mieli cicha nadzieje ze jednak snieg stopnieje :twisted: ale ciii :) )

Oh wWyyyyyyyy ! ale sama jestem w ogromnej rozterce :))))

jacekjg 05-01-2013 10:44

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 447881)
A mnie nie bedzie :((((((( BUUUUUUU No chyba że w Jakuszycach cały snieg stopnieje............

We wtorek jeszcze był ale obawiam się że przy wczorajszych i dzisiejszych opadach deszczu może go już nie być.Ale może jeszcze spadnie świeży:)

szasztin 06-01-2013 15:33

Podobno już pada :)
Wierzę w tą prognozę : http://www.yr.no/place/Poland/Lower_...zyce/long.html

Gregor 06-01-2013 18:43

My się wybieramy do pośredniej :) No ja też już starszy pan i z bieganiem na bakier... chyba, że wpadną posiłki ;)

Kana 06-01-2013 18:44

Pada pada, deszcze ze śniegiem, ale i wilczakowemu potworowi to nie straszne :twisted:

Do zobaczenia za tydzień!

avgrunn 06-01-2013 18:48

Quote:

Originally Posted by Gregor (Bericht 447948)
My się wybieramy do pośredniej :) No ja też już starszy pan i z bieganiem na bakier... chyba, że wpadną posiłki ;)

Fajnie :) a chlopaki sie nie zjedza bo Urcio w otwartej :p

Pfff starszy Pan... akurat , poczekaj az dowiesz sie ile moj ojciec ma lat, zweryfikujesz swoje zdanie na ten temat :rock_3

avgrunn 06-01-2013 19:51

Spis psiowych

Psy
Klasa szczeniąt
Pamir Lupusek

Klasa pośrednia
Everett Wilk z Polskiego Dworu
Zack Eden Severu

Klasa otwarta
Celmin Welkoscyrz
Urobach z Peronówki
Zwiad Cwany Wilk


Suki
Klasa młodzieży
Amaltei Nemo me impune lacessit

Klasa pośrednia
Doka Welkoscyrz

Klasa otwarta
Cassubia Welkoscyrz


P.S. Lolek na ringu jak zwykle sam :p

avgrunn 13-01-2013 20:43

Nikt nic nie pisze to ja naskrobie (jak zwykle ;) )

Sedziowal Pan Pawel Boniecki, z tego co wyszukalam byla to chyba jego druga wystawa w wilczakach, dlugo ocenial, dokladnie obserwowal wszystkie psy, patrzyl na budowe i ruch, nie przeszkadzaly mu burkniecia chlopakow ani radosne buziaczki :twisted:

Urcia wystawial moj tata i byl to chyba najlepszy wybor, bo chlopaki sie ladnie ze soba zgraly i wybiegaly pierwsza lokate w swojej klasie i najlepszego psa (CAC, czy jakos tak, przyznany).
W porownaniu z najlepsza sunia wygrala sunia - Doka Welkoscyrz, Gratulujemy! :)
Bardzo fajnie ze przy kazdym wyborze sedzia dokladnie tlumaczyl czemu wybiera akurat tego psa/sunie, to nie zdarza sie czesto, a jesli juz to sa to jakies totalne absurdy.

Wystawa w Gdansku byla naprawde wielkim szokiem, tym bardziej ze Smrodziach nie wyglada teraz zbyt korzystnie, dopiero zaczal zmieniac siersc, a kryza jeszcze nie wrocila, do tego dawno sie nie wystawial i balam sie ze zachowa sie jak lajza, ale mimo przerwy i porannych stresow, pokazal sie bardzo ladnie :)

Opis Smrodziacha: ladny samczy pies, o typowym dla rasy wyrazie, piekna glowa i szyja, prawidlowa gorna i dolna linia, dobre katowanie przodu i tylu, dobry ruch.

Gratulujemy wszystkim wystawcom :) i dziekujemy za trzymanie kciukow za Smrodziacha.

Jesli chodzi o Lolka, to tez mamy zloto, tez najlepszy pies ale wniosku nie ma bo tluscioch :lol:

Grin 13-01-2013 21:25

No wreszcie sędzia, który się poznał na Smrodziachu. :p
Gratulujemy! :)

fraxinia 13-01-2013 21:26

Gratuluję serdecznie wszystkim pieskom, wszystkie były dziś piękne i pięknie się zaprezentowały:)
A największe, specjalne gratulacje dla Urcia, dla Doki i oczywiście dla malutkiego Pamirka :smileyb
Zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/fraxini...InPvdGLqIim2wE

avgrunn 13-01-2013 21:39

Dziekujemy za zdjecia :p


All times are GMT +2. The time now is 16:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org