Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Výstavy psů (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Tříd štěňat - nepřišel PP (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21727)

Jana Zítková 30-01-2012 00:48

Tříd štěňat - nepřišel PP
 
Ahoj,

prosím zkušené o radu.
Chceme jít na výstavu do třídy štěňat, ale ještě nám nepřišel průkaz původu.
V propozicích je k přihlášce klasicky požadována kopie PP. :shock: První uzávěrka je v úterý, ale PP asi nepřijde ani do druhé uzávěrky.
Dá se tohle nějak vyřešit? Už jste to někdy zkoušeli? Nerada bych zaplatila výstavní poplatky a cestu s tím, že nás nakonec neposoudí.
My chceme trénovat hned! :D

mája 30-01-2012 10:34

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 420775)
Ahoj,

prosím zkušené o radu.
Chceme jít na výstavu do třídy štěňat, ale ještě nám nepřišel průkaz původu.
V propozicích je k přihlášce klasicky požadována kopie PP. :shock: První uzávěrka je v úterý, ale PP asi nepřijde ani do druhé uzávěrky.
Dá se tohle nějak vyřešit? Už jste to někdy zkoušeli? Nerada bych zaplatila výstavní poplatky a cestu s tím, že nás nakonec neposoudí.
My chceme trénovat hned! :D

Ahoj, stačí když jim napíšeš že PP jeětě nedorazilo, u štěňat to berou. Když si projdeš poradnu na ČMKU, tak to tam je několikrát psaný...

Jana Zítková 30-01-2012 11:21

Quote:

Originally Posted by mája (Bericht 420786)
Ahoj, stačí když jim napíšeš že PP jeětě nedorazilo, u štěňat to berou. Když si projdeš poradnu na ČMKU, tak to tam je několikrát psaný...

Super, dík!
Poradnu jsem procházela ale je tam milión dotazů a odpovědí tak jsem to vzdala
:oops:

mája 30-01-2012 11:38

Quote:

Originally Posted by Jana Zítková (Bericht 420787)
Super, dík!
Poradnu jsem procházela ale je tam milión dotazů a odpovědí tak jsem to vzdala
:oops:

kdo hledá najde ;-)

z poradny ČMKU:
Nadpis: Prukaz puvodu a vystavy pro stene
Vložil: Purger dne 15.10. 2011
Dobry den,
chtel jsem se pozeptat jak mam prihlasit pejska na vystavu, kdyz nam chybi PP?
Chovatelka mi pri prevzeti sdelila, ze jeste PP nedostala a jakmile prijdou, preposle mi je(samozrejme smluvne osetreno).
Dekuji za radu
Petr
Odpověď:
Dobrý den, pokud hlásíte psa do třídy štěňat nebo dorostu můžete k přihlášce připojit vysvětlení, že na PP zatím čekáte. Do třídy mladých už Vám ale pes bez kopie PP nemůže být přijat. Vladimíra Tichá

Dayen 30-01-2012 13:41

Chovatel má z plemenné knihy potvrzení s razítkem o přidělení "tetovacích" zápisových čísel. Přiložte k přihlášte kopii tohoto dokumentu (já ji automaticky dávám novým majitelům už při odběru štěňat) a přihlásí Vás kdekoli včetně zahraničí. ;-)

saschia 30-01-2012 15:01

Dayen, dobry napad. Na Slovensku su papiere hotove velmi rychlo, takze s tym problem nemame, ale v zahranici sa casto caka strasne dlho na papiere.

K povodnej otazke - na klubove a speecialne vystavy som do tried baby a dorast prijimala psy aj bez pripojeneho PP prave z tohto dovodu (z krajin, kde ten problem byval). Robili sme to uz aj predtym, kedze vieme ako to vo svete chodi, ale pri organizacii specialky pri svetovej vystave nam prisli instrukcie v tomto duchu priamo od SKJ. Vacsinou som si ale overila spojenie z databazy wolfdogu. Bohuzial dnes to uz casto kvoli nefunkcnosti databazy nieje mozne... :(

Jana Zítková 30-01-2012 16:13

Quote:

Originally Posted by Dayen (Bericht 420804)
Chovatel má z plemenné knihy potvrzení s razítkem o přidělení "tetovacích" zápisových čísel. Přiložte k přihlášte kopii tohoto dokumentu (já ji automaticky dávám novým majitelům už při odběru štěňat) a přihlásí Vás kdekoli včetně zahraničí. ;-)

Tak ju, díky!
Já jdu na výstavu se svým prvním odchovem, takže papíry si pošlu sama sobě :lol: akorát tohle jsem nikde nenašla a zatím jsem to nepotřebovala.

Pavel 30-01-2012 17:32

Quote:

Originally Posted by saschia (Bericht 420811)
Dayen, dobry napad. Na Slovensku su papiere hotove velmi rychlo, takze s tym problem nemame, ale v zahranici sa casto caka strasne dlho na papiere.

Ani v ČR není na plemenné knize s vydáním PP problém. V 99% případů je zdržení jinde ... :(


All times are GMT +2. The time now is 04:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org