Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   CSV klubai ir teisė (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=141)
-   -   Susirinkimas: Tarybos rinkimai ir kt klausimai (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=7700)

giedrë 05-03-2008 23:47

Susirinkimas: Tarybos rinkimai ir kt klausimai
 
Siandien ivyko neformalus visuotinis asmenu, turinciu ka nors pasakyti, susitikimas.
Aciu visiems atvykusiems, radusiems laiko ir kantrybes bei siuliusiems idejas.
Taigi aptarus bendrus reikalus prieita prie sprendimu:
renkama Taryba is 5 nariu, kuriu 1 neauginantis Csv ir 4 turintieji;
siulyti nariais:
Saulius (atsakingas uz prizus ir esant reikalui pagalba pavezant ar parvezant);
Deimante (atsakinga uz dresura ir atstovaujanti asmenis, neauginancius CsV)
As (Giedre) (atsakinga uz registravima i parodas)
Ingrida (atsakinga uz registravima i parodas II, t.y. asmuo, kuris man negalint nespejant ar del kitu aplinkybiu atlieka registracijas);
? (...)
penktasis narys lieka atviras siulykites ir siulykite.
Jeigu manote, kad is jau auksciau nurodytu pasiulytu nariu negali ir neturi buti Tarybos nariu, lauksime motyvuotu pareiskimu.

Tarybos narys - asmuo, kuris atsakingas uz tam tikra sriti, kuris padedant kitiems nariams ir ne nariams orgabnizuoja bei kontroliuoja ir igyvendina priimtus Tarybos bei nariu susirinkimo sprendimus.

Reikalingas prie Tarybos taip pat ir sekretorius - administratorius, kuriuo as siulau Vaiva, nes tai rastingas zmogus, galintis formuluoti ivairius siustinus rastus, pranesimus ir pan.
Siulymai del 5 Tarybos nario bei motyvuoti nesutikimai priimami iki kovo 12 imtinai.

Taip pat pranesama, kad patvirtintas mokestis: stojimo - 100 Lt; nario - 50 Lt. Uzsienieciams 50 euru (ir stojimo ir naryste kartu), isskyrus 2 asmenis, suteikiantiems serveri bei sukuriantiems interneto svetaine: sie moka tik nario mokesti.
Negalintiems is karto sumoketi mokescio, bet norintiems tapti klubo nariu galimas prasymo del mokescio atidejimo bei isdestymo dalimis pateikimas.


Ka pamirsau prasau pridekite kiti

Giedre

giedrë 06-03-2008 08:43

Pamirsau pridurti:
Pageidavimas tapti nariais (greiciausiai iki rudens ar net kt metu kito del to posedzio rengiama nebus) turi buti uzpildytomis anketomis ne veliau kaip iki 2008-03-12.
Jei kas turite klausimu del klubo ar jo veiklos, klauskite.
Statuas (vidaus tvarka, nuostatai ar taisykles) bus pradeti rengti per kuom imanomai trumpiausia laika ir paskelbti viesai rengimo stadijoje suteikiant visiems teise pareiksti nuomone.

Giedre

Vaiva 06-03-2008 09:46

Dar Giedrė nepaminėjo, kad šiame pradiniame etape tarybą renką žmonės, auginantys CsV, nesvarbu, nori jie nariais būti ar ne. Kaip bebūtų, tai veislės klubas, o CsV augintojai, norisi tikėti :) , yra tie labiausiai suinteresuoti veislės gerinimu :)

natali 06-03-2008 14:25

Taigi jum leidus siulyciau Vaiva i taryba. Funkcija - rysiai su visuomene... - juodas darbas, bet kuo gero ji yra didiziausias profesionalas sioje sferoje is visu musu auginanciu CSV. Man atrodo ji yra gimusi tam :)))) Na o oficialiai pateiktiir ir ateityje pateikineti kluba visuomenej, palaikyti rysius su kitais klubais, organizacijomis - tai yra labai svarbu ir be abejo atsakinga, kaip ir visu kitu tarybos nariu funkcijos.

giedrë 07-03-2008 14:34

Dalyvaukime gi aktyviau siulant:
kol kas siulymai:
Vaiva - sekretorius;
Vaiva - Tarybos narys
?
dar bus siulymu?

wolfin 07-03-2008 16:42

su Ginta nuo Rapso snekjau tlf, neleido jos siulyti, sake pades kuo gales, taciau Taryboje buti nenori- kas norit galit jos perklaust, - as gavau toki atsakyma.

o dar? Vike? Natali? Laura? Rita? Asta? jos pacios tyli, nes gal nejauku save siulyt ar jaucia, kad netures laiko ar ziniu darbui? merginos atsisaukit situo klausimu :)

Vaiva 07-03-2008 18:34

Na aš nežnau ar čia reikia man toj taryboj būt, bet padėt bet kuriuo atveju galiu visais :roll: reikalais. Rozetės, prizai, taip pat vidinė ir išorinė komunikacija, rėmėjų paieškos, tekstai (pvz.: puslapiui) ir t.t. Pliusiukas "tarybos narys" nėra būtinas :lol: Tikiu, kad Saulius puikiai gali atstovauti mano interesus. Kiti tikriausiai irgi, bet turbūt su Saulium daugiausiai tomis temomis bendrauta ;-)

wolfin 07-03-2008 18:39

Vaiva tai jo, jo :) gi sakem kad nariai padeda kuo gali, o taryba grieztai atsakinga, bet yra vienas BET, ji turi buti is 5 nariu pagal LR istatymus, arba... is 3 (cia giedre geriau zinotu) nes turi but neporinis skaicius.

na dar laiko yra laukiam pasiulymu toliau :)

;-)

vike 08-03-2008 01:55

Na, jei jau reikalaujat atsiliepti, tai :lol:
Aš - ne. Priežastis - jei man nebus nusiteikimo tam, tai imsiu ir lenksiu ant visko. Dėl kažkokios tai pagalbos, sunkiai įsivaizduoju kuom galiu padėt, tačiau jei jum atrodo, kad galiu - prašom kreiptis :)

Vaiva 13-03-2008 20:52

Na šiandien jau 13 diena... :roll: Kas nors vyksta? Ar kažkokie popieriai rengiami savaitgaliui? :roll:Vėl Daiva sakys "jūs nieko neveikiat"...

wolfin 13-03-2008 21:25

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 126343)
Na šiandien jau 13 diena... :roll: Kas nors vyksta? Ar kažkokie popieriai rengiami savaitgaliui? :roll: Vėl Daiva sakys "jūs nieko neveikiat"...

popieriai rengiami.

del balsavimo- savo kandidatura pasiule dar Asta.
kazkodel is 2 balsu ir ne vieno kandidato rinkti neina- pratesiam iki parodos. jei nejudes reikalai, po jos kai susirinks dalis tarybos teks skambint ir kiekvieno klaust.

ar Vaiva jau priisima pareigas ir daugiau balsuot nereikia?

Vaiva 13-03-2008 22:02

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 126349)
popieriai rengiami.

del balsavimo- savo kandidatura pasiule dar Asta.
kazkodel is 2 balsu ir ne vieno kandidato rinkti neina- pratesiam iki parodos. jei nejudes reikalai, po jos kai susirinks dalis tarybos teks skambint ir kiekvieno klaust.

ar Vaiva jau priisima pareigas ir daugiau balsuot nereikia?

Aha, nu tai pakalbėsim parodoj.
Vaiva bet kuriuo atveju bet kokias pareigas prisiima, sakiau gi. Ar oficialios tos pareigos, ar ne - didelio skirtumo nėra ;-)

wolfin 13-03-2008 22:18

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 126359)
Aha, nu tai pakalbėsim parodoj.
Vaiva bet kuriuo atveju bet kokias pareigas prisiima, sakiau gi. Ar oficialios tos pareigos, ar ne - didelio skirtumo nėra ;-)

ok esi kandidate, taciau....mazokai balsu atsiliepe, jauciu vis tiek perskambint visus reikia.

Asta 14-03-2008 05:05

Į tarybos narius dar galima būtų Auuu pasiūlyti: ji veikli, nors dar neturi Csv (Auu, kada padėtį taisysi ;-):lol:), jau ilgą laiką domisi veisle, geba organizuoti (kaip supratau paskaita pernai Vilniuje ir neseniai buvusi filmų apie vilkus peržiūra - jos darbas, gal ir daugiau yra), ir galės nemažai nuveikti klubo labui.

vike 14-03-2008 09:02

Taryboje jau yra vienas narys neturintis csv, tai gal ir užteks Deimos? :) taip, Auuu labai rūpinasi vilkais, domisi, viskuo, kuo gali, padeda, tačiau nėra juk įsitikinusi, kad įsigis csv. Aš nemanau, kad reikėtų dviejų narių, neauginančių vilkšunio.
Kaip suprantu pasirinkimas iš dviejų, taip? Kadangi Astos aš visiškai nepažįstu, nežinau jos požiūrio, tai norėčiau, kad taryboje būtų Vaiva, kuria visiškai pasitikiu :)

Vaiva 14-03-2008 09:48

Quote:

Originally Posted by Asta (Bericht 126445)
Į tarybos narius dar galima būtų Auuu pasiūlyti: ji veikli, nors dar neturi Csv (Auu, kada padėtį taisysi ;-):lol:), jau ilgą laiką domisi veisle, geba organizuoti (kaip supratau paskaita pernai Vilniuje ir neseniai buvusi filmų apie vilkus peržiūra - jos darbas, gal ir daugiau yra), ir galės nemažai nuveikti klubo labui.

Na tiek kalbėjom per susirinkimą, tiek tarėmės :) Taip, visi gali padėti, net ne klubo narių pagalba LABAI LAUKIAMA. Bet mes kalbame apie Tarybą, kuri balsuoja, priima sprendimus ir t.t. Gal užtenka vieno žmogaus be CsV?..

Deima 14-03-2008 12:19

Aš siūlau Gustina, kuri jau greitu laiku įisgys CSW, tiksliau šiemet. O jeigu jums labai skauda galva dėl to, kad taryboj yra žmogus be CSW tai taip ir sakykit tiesiai šviesiai.

vike 14-03-2008 13:04

Jeeeeeeeergau, Deima, ko čia dab pyksti? Aš išsakiau tikslią savo nuomonę, jog vieno žmogaus pilnai pakanka, ir tai visai nereiškia, kad turiu kažkokių nepasitenkinimų, jog Tu esi taryboje :p
Jei yra ir daugiau variantų, gal tada geriau ir priežastis nurodyt, kodėl vienas ar kitas žmogus siūlomas? :roll:

auuuu 14-03-2008 20:23

oj.
aciu labai uz pasitikejima ir ivertinima....kadangi gustina nelabai gali pasiekti interneta siuo metu, tai teks rasyti ir uz ja....tiek as, tiek ji manome, jog taryboje turetu buti zmogus, kuris, visu pirma, pats to noretu....dar kelios savybes, mano galva, reikalingos tarybos nariui - diplomatiskumas ir gebejimas organizuoti darba plius mokejimas dirbti grupeje....gustina prase parasyti, kad siais metais ji suns, deja, greiciausiai netures..(nes neturi salygu jam laikyti..)..be to, tiek as, tiek ji labainelabai norime i taryba....be to, as neturiu tam reikalingu savybiu....

Vaiva 14-03-2008 20:42

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 126586)
oj.
aciu labai uz pasitikejima ir ivertinima....kadangi gustina nelabai gali pasiekti interneta siuo metu, tai teks rasyti ir uz ja....tiek as, tiek ji manome, jog taryboje turetu buti zmogus, kuris, visu pirma, pats to noretu....dar kelios savybes, mano galva, reikalingos tarybos nariui - diplomatiskumas ir gebejimas organizuoti darba plius mokejimas dirbti grupeje....gustina prase parasyti, kad siais metais ji suns, deja, greiciausiai netures..(nes neturi salygu jam laikyti..)..be to, tiek as, tiek ji labainelabai norime i taryba....be to, as neturiu tam reikalingu savybiu....

Auuu, taryba bus vis keičiama man atrodo ;) Taip kad judviems dar viskas priešaky ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org