Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Kluby CzW i prawo (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Klub Czechoslowackiego Wilczaka w Polsce (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13298)

Gia 03-02-2010 15:23

Jeśli moja pomoc na coś się przyda, służę swoją osobą :)

Witek 03-02-2010 15:31

A ja właśnie się dowiedziałam że GI formuje się gdzieś na jakimiś facebooku (nie wiem co to ale chyba jakiś odpowiednik naszej klasy) i jest już ustalone spotkanie???:shock:

z Peronówki 03-02-2010 15:40

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 275112)
A ja właśnie się dowiedziałam że GI formuje się gdzieś na jakimiś facebooku (nie wiem co to ale chyba jakiś odpowiednik naszej klasy) i jest już ustalone spotkanie???:shock:

To chyba jakas tajna GI... Elitarna - jedynie dla wybranych... bo my nic o tym nie wiemy.... :lol:

Grin 03-02-2010 15:46

To co, czy to znaczy, że kto pierwszy ten lepszy (w sensie utworzy klub)? :shock: Albo może powstaną dwa alternatywne? :shock:

Gaga 03-02-2010 16:14

Mogą:) Nawet trzy.. Daniel zamieszczał fragment regulaminu.

z Peronówki 03-02-2010 16:29

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 275124)
To co, czy to znaczy, że kto pierwszy ten lepszy (w sensie utworzy klub)?

Tzn ja nie mam pojecia ze istnieje jakas grupa 'konkurencyjna'... pierwsze slysze... :p W sumie byloby to bez sensu... bo tajny klub to... zaden klub...

PS. Sorry, nie pomyslalam, ze to moze byc zart... chodzi o ten Klub z kart bonitacji z Osiecznej? :D

szasztin 04-02-2010 08:08

Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela:)

Karina 04-02-2010 10:45

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 275423)
Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela:)

jak w środku Polski to prawdopodobnie wpadniemy a i może również będziemy mogli coś doradzić :)

Narvana 04-02-2010 11:28

Nie wiem w czym moglabym pomoc-sporo osob juz powiedzialo, ze zajmie sie strona, zdjeciami... Chcialabym, ale... nie wiem w czym.
Jak bedzie klub, na pewno bede chciala w nim uczestniczyc.

Galicja 04-02-2010 13:56

Właściwie mogłabym napisać to samo co Narvana. Z punktu widzenia informatyki jestem nogą, ale może gdybym mogła pomóc w organizacji, spotkania, lub jakiś sprawach technicznych to służę.

ps. oczywiście, jeśli mogę doradzić, to wybrałabym miejscowośc gdzie jest dużo różnego rodzaju możliwości zakwaterowania, ciężko będzie znaleść miejsce które przyjmie dużą ilość osób ( w tym momencie nie wiemy ile ich będzie ) tylko każdy na własną rękę znajdzie sobie nocleg, tylko wyznaczy się jedno wspólne miejsce spotkania.

z Peronówki 04-02-2010 14:34

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 275423)
Ja myslę że trzeba okreslić miejsce i czas spotkanie GI. Np w marcu i gdzieś w środku Polski.
Zaprosić hodowców - wysyłając list -mailem lub pocztą i poczekać na potwierdzenia. Poprosić hodowców o przygotowanie własnych pomysłów na klub itd.
Natomiast włascicieli wilczaków zapytać sie ( na forum) kto w tym terminie chce brać udział w takim spotkaniu.
Jak znam życie - na poczatku 50 osób bedzie chciało przyjechać - a przyjedzie 10.
Ja moge pomóc w szukaniu jakiegoś miejsca. Moge wysłać cześć zaproszeń. Fajnie byłoby w maju ruszyc ze zbieraniem deklaracji. Tym bardziej że zaczynają sie spotkania i wystawy i bedziemy cześciej sie spotykać.

Licze bardzo na pomoc Daniela:)

W 100% sie zgadzam... Jesli ma powstawac klub to kazdy ma miec prawo w nim dzialac i kazdy moze brac udzial... To samo dotyczy GI....

Jesli chodzi o zbieranie deklaracji to kazdy z nas wie, czy bedzie chcial w nim byc - wiec poczatki beda szybkie...

Co do spotkania - warto, aby czas byl tak wybrany aby jak najwiecej osob moglo wziac udzial... Moja propozycja to troche cierpliwosci i np spotkanie w Lodzi na majowke? Albo termin przed wystawa... Wtedy wszyscy mamy wolne, pogoda zwykle dopisuje (i nie ma ryzyka, ze snieg zasypie drogi), no i to centrum Polski, wiec kazdy bedzie mial blisko...

szasztin 04-02-2010 14:50

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 275627)

Co do spotakania - warto, aby czas byl tak wybrany aby jak najwiecej osob moglo wziac udzial... Moja propozycja to troche cierpliwosci i np spotkanie w Lodzi na majowke? Albo termin przed wystawa... Wtedy wszyscy mamy wolne, pogoda zwykle dopisuje (i nie ma ryzyka, ze snieg zasypie drogi), no i do centrum Polski, wiec kazdy bedzie mial blisko...

No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.

aneta1 04-02-2010 18:54

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 275637)
No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.

Bardzo chętnie bym przyjechała do was na spotkanie ale jest to nierealne , nie ważne nie o to tu chodzi ;) Może przełóżcie spotkanie na inny termin ?

Zobacz sobie frekwencję na wystawach zdecydowanie Łódź prowadzi i to jako krajówka i międzynarodówka więc uważam że jednak Łódź to dobry pomysł ;)

Gaga 04-02-2010 19:05

Łódź mi się podoba i lokalizacyjnie i czasowo (o czym pisała Margo) :)
ALE jeśli komuś miałoby się nie udać dojechać a chciałby coś zadeklarować lub poddać pod dyskusję na TYM spotkaniu to myślę, że może swoje wnioski przekazać na piśmie przez kogoś i w ten sposób nie być tak całkiem "nieobecny" ;)
Przy dzisiejszej technice to i udział w "video konferencji" nie jest specjalnym problemem:)

GRABA 04-02-2010 19:10

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 275780)
Łódź mi się podoba i lokalizacyjnie i czasowo (o czym pisała Margo) :)

No to pozostało tylko się przychylić do powyższego:p


P.S. Czy jak już będzie ustalony termin, to będzie możliwość automatycznego powiadomienia z WD dla jego polskich użytkowników? - to by było dobre:rock_3

anetawron 04-02-2010 19:20

Quote:

Originally Posted by magdalena (Bericht 275598)
Właściwie mogłabym napisać to samo co Narvana. Z punktu widzenia informatyki jestem nogą, ale może gdybym mogła pomóc w organizacji, spotkania, lub jakiś sprawach technicznych to służę.

I ja się podpisuję pod powyższym, gdybym mogła pomóc z zakresu reklamy, promocji, marketigu, PR również służę pomocą...

Czyżby najbliższa wystawa łódzka miała pobić rekord pod względem frekwencji wilczaków? 8)

Gaga 04-02-2010 19:29

Quote:

Originally Posted by anetawron (Bericht 275788)
Czyżby najbliższa wystawa łódzka miała pobić rekord pod względem frekwencji wilczaków? 8)

Jako okoliczności towarzyszące inicjatywnemu spotkaniu-byłaby taka frekwencja bardzo miłym akcentem :)

z Peronówki 04-02-2010 19:42

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 275637)
No własnie - my na wystawe sie nie wybieramy - i w ten weekend robimy spotkanie na Kaszubach - koło Wdzydz Kiszewskich.
A może tam ??? Po wystawie ludzie podjechali by i przenocowali. Z 1.05 na 2.05 lub z 2.05 na 3.05.
Tylko musze zorientowac sie ile tam jest miejsc.

Ja do Wydz sie wybieram i tak... ;) Rzucilam Lodza, abo zwykle i tak jest tam masa osob i nasz obecny klub ma tam siedzibe... Wiec moze by mogli pomoc... ;)

szasztin 04-02-2010 19:42

Zgadzam się że termin łódzkiej wystawy to dobry termin. Tym bardziej że wiele osób się na tą wystawę wybiera.
My tak czy inaczej wybieramy zasłużony odpoczynek na Kaszubach i zapraszamy tam chętnych.
Tym bardziej że dla nas to taka "świecka "tradycja:)

z Peronówki 04-02-2010 19:46

Quote:

Originally Posted by aneta1 (Bericht 275774)
Zobacz sobie frekwencję na wystawach zdecydowanie Łódź prowadzi i to jako krajówka i międzynarodówka więc uważam że jednak Łódź to dobry pomysł ;)

Prawde mowiac dlatego ja zaproponowalam.... Zawsze jest nas tam najwiecej. Lodz jest w centrum Polski, no i w "wolnym" terminie... Wiadomo jak czasem trudno ulozyc plany tak, aby gdzies dotrzec na spotkanie... A polaczanie przejemnego (wystawy) z pozytecznym (GI) przyjdzie wielu osobom latwo... Termin spotkania mozemy ustawic "po wystawie", wiec odpadnie klopot z noclegami... Bo nawet jesli spotkanie sie przeciagnie to kazdy dojedzie do domu (ew. do Wydz) jeszcze o sensownej porze... ;) Co do miejsce - tu warto by sie bylo zdac na osoby z Lodzi - nie wiem jak wyglada ewentualna mozliwosc podnajecia pokoju w budynku na terenie wystawy. A moze po wystawie sie udamy w inne miejsce, gdzie mozna podyskutowac? Kawiarnia?


All times are GMT +2. The time now is 12:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org