Go Back   Wolfdog.org forum > Piter

Conversation Between Piter and szodasi
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
  1. Piter
    08-02-2013 08:07
    Piter
    trzeba było nie poruszać oficjalnie tematu obroży. widzę co niektórych bardzo uczulonych ?! :O( .
    ;o)
  2. Piter
    07-02-2013 16:47
    Piter
    z 4 cm, ale wybierzcie jak najszerszą jak największą , skrócić sobie mozna samemy w domy bvardzo łatwo się te elementy rozdziela. ja nie uczyłem z kolczatką!!jest poprostu najbardziej praktyczna.
  3. Piter
    07-02-2013 16:01
    Piter
    chyba opanowałem , chyba ;o) .
    kolczatka ma 10 elementów tych z zagietymi kolcami .kolczatka rzecz gustu i potrzeby.jedni bez niej sobie nie radzą.ta którąmam jest po starym przyjacielu ( . i była uzyta tylko raz w wersji oryginalnej. i natychmiast zagieta .
  4. szodasi
    07-02-2013 10:51
    szodasi
    No u nas też się wycierają strasznie te "normalne: obroże... Plus dodatkowo "wycierają" jej futro przy gardle. Dlatego myślałam o kolczatce - że będzie miała lepszy przewiew
  5. Piter
    06-02-2013 23:40
    Piter
    1/to nie jest kolczatka. tzn.jest ale ma wszystkie zeby pozaginane!!!!!!.jest najlepszym rozwiazaniem .ZGUBILISMY JUZ CHYBA Z 5 ŁANCUCHÓW.!!!!!! muszę zmierzyc lub podam iloścelementów.cos tutaj sie nie moge polapać.
  6. Piter
    06-02-2013 23:37
    Piter
    1/to nie jest kolczatka. tzn.jest ale ma wszystkie zeby pozaginane!!!!!!.jest najlepszym rozwiazaniem .ZGUBILISMY JUZ CHYBA Z 5 ŁANCUCHÓW.!!!!!! muszę zmierzyc lub podam iloścelementów
  7. szodasi
    06-02-2013 13:48
    szodasi
    Hej,
    Widziałam Twoją nową fotkę Barchiela (pięknie wyrósł i zauważyłam, że macie kolczatkę. I w związku z tym mam pytanie - bo sami w końcu też się przymierzamy do zakupu. Powiedz mi proszę jaką macie szerokość i długość?

All times are GMT +2. The time now is 11:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org